310961450_773776587047985_6097237429201206127_n.jpg

Dlaczego warto skorzystać z Iskra Reiki?

- Masz problemy zdrowotne, mentalne lub emocjonalne i chciałabyś poczuć moc alternatywnej metody uzdrawiania, aby uwolnić się od bólu w ciele lub poczucia zastoju energii, który za sobą noszą?

 

- Chciałabyś odblokować + przetransformować obciążające Twoje ciało, umysł i pole energetyczne przekonania oraz emocje i zakodować odżywczą energię w swój system energetyczny, aby żyć z większą przyjemnością i świadomie korzystać ze swojej mocy sprawczej?

- Czujesz, że nosisz w sobie połączenia energetczne z innymi ludźmi, które już Ci nie służą i ciągną Twój vibe totalnie w dół?

- Aktywować swoje naturalne dary i talenty, a także polepszyć relacje z intuicją?

- Zharmonizować żeńską + męską energię - otwierając się na poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie, umiejętne wystawianie granic, a także przyjemność z życia i przyjmowania od innych?

- Ogarnąć relacje z pieniądzem i otworzyć się na większe bogactwo?
 

 - Pragniesz oczyścić swoje czakry i aktywować moc sexualnej energii, aby na prawdę poczuć się lżej i mieć więcej energii do bycia sobą + działania?

Jak wygląda Iskra Reiki?

 1. Potrzebuje jedynie Twojego Imienia i Nazwiska, aby rozpocząć telepatyczne połączenie.

2. W dniu naszej sesji nie musisz robić nic specjalnego, gdyż uzdrawianie z sesji będziesz mogła przyjąć w ciągu 24h wysłania mojej wiadomości z raportem głosowym oraz wskazówkami, którą otrzymasz e-mailem (w ciągu kilku godzin po umówionej godzinie, tego samego dnia) 

3. Jestem w stanie odczuć Twoją energię w moim ciele, co sprawia, że czuje i wiem, gdzie istnieje blokada energetyczna i gdzie wymagana jest uwaga, byś doświadczyła uwolnienia.

OFERUJE JEDYNIE SESJE ONLINE, DYSTANSOWE - BEZ SESJI 1:1 CZY VIDEO 

Umów się na Sesje Iskra Reiki

1. Dokonaj zapłaty poprzez przycisk niżej. Inwestycja to £99. Trwa ona do 30 minut. Oferuje również pakiet sesji (polecam tydzień przerwy między sesjami) * zainwestuj w 3 sesje, otrzymaj 4 za darmo (link niżej)

2. Zaznacz przez stronę cel swojej sesji i krótko opisz swoje wyzwanie.

3. Wybierz z kalendarza odpowiadającą Ci datę Twojej sesji. Otrzymasz e-mail z informacją o niej, a także przypomnieniu o jej rozpoczęciu. (nie musisz wtedy robić nic szczególnego, gdyż sesje będziesz mogła przyjąć w pełni w ciągu 24h od mojego końcowego e-mail)

Napisz, na czym mam się skupić podczas Twojej Sesji Reiki
arrow&v

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą!